فایل تصویری رازهای طلایی افزایش تمرکز کودکان

فایل تصویری رازهای طلایی افزایش تمرکز کودکان

چکیده :

رازهای طلایی افزایش تمرکز کودکان ...

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 3

رازهای طلایی افزایش تمرکز کودکان ...

 

سلام به شما دوست و همراه دوست داشتنی هوش سپید

قطعا همه ما کم و بیش به اهمیت تمرکز حواس آگاه هستیم. اما در اینجا می خواهیم  بصورت تخصصی به این موضوع نگاه کنیم، بالاخص در خصوص کودکان و نورچشمی های عزیز.
ابتدا بهتر است که دقیقتر معنی تمرکز را بفهمیم و سپس به اهمیت تقویت و افزایش تمرکز در کودکان بپردازیم.
عموما تمرکز را فکر کردن به یک موضوع ویژه به صورت مطلق ، کامل و صد در صد می دانند در حالیکه چنین چیزی نه تنها برای شما بلکه برای هیچ انسانی در هیچ شرایطی اصلا ممکن نیست زیرا هیچکس قادر نیست تمام ذهن خود را بطور کامل و مطلق در اختیار یک موضوع قرار دهد و سایر افکار را از ذهن خود کاملا حذف کند، حتی کسانی که تمرکز بالایی دارند به مدت سه یا چهار ثانیه می توانند ذهن خود را به یک موضوع خاص اختصاص دهند چه رسد به کودکان.

 

تمرکز  در حقیقت یعنی : رساندن عوامل حواسپرتی به حداقل
 در خصوص تمرکز کودکان نیز همین تعریف قابل قبول است: هرگاه عوامل حواسپرتی به میزانی کاهش یابد که کودک بتواند موضوع خاصی را به خوبی دریافت کند می گوییم تمرکز حواس دارد.

 

تمرکز حواس با قدرت یادگیری ارتباط مستقیم دارد به این معنی که هرچقدر تمرکز حواس بیشتر باشد ادراک، دقیقتر و عمیق تر بوده و یادگیری بهتر و سریعتر صورت می گیرد. اگر کودک یا دانش آموز هنگام مطالعه از روش های تمرکز حواس استفاده کند به یادگیری اش بیشتر کمک خواهد شد. تمرکز بالا همانقدر که قدرت یادگیری را افزایش می دهد اعتماد به نفس را نیز تقویت می کند، میزان استرس را کاهش می دهد و برای انجام تکالیف به انرژی کمتری نیاز دارد. به همین دلیل تلاش می کنم با ارائه راهکارها و تمریناتی مدون و علمی به شما والدین و مربیان عزیز  زمینه های افزایش تمرکز حواس فرزند دلبندتان فراهم شود.
همراه عزیز ، در این محصول ارزشمند راهکارها و تمریناتی بسیار کاربردی و تست شده که طی سالیان متمادی اجرا شده و بازخوردهایی حیرت انگیز داشته، در اختیار شما قرار گرفته است که با بهره گیراز آنها می توانید تمرکز حواس فرزندتان را بطور شگفت انگیزی بالا ببرید و در حقیقت ستونهای موفقیت وی در زمینه های مختلف را محکم نمایید. بدون شک برای انجام دادن هر کاری به بهترین نحو، باید بتوان تمرکز بالایی داشت. پس اگر بگوییم لازمه هر موفقیتی در زندگی هر فرد داشتن تمرکز قویست سخن به گزافه نگفته و اغراق نکرده ایم.
لازم است بدانیم منشا بسیاری از اختلالات یادگیری در کودکان و نوجوانان عدم تمرکز حواس است، اختلالاتی چون خواندن، دیکته و ریاضی که هر کدام به نوعی برای دانش آموز و اولیای خانه و مدرسه چالش ایجاد می کنند. مهم است بدانیم یکی از مهمترین علل اختلالات رفتاری نیز عدم تمرکز حواس می باشد. کودکان ADHD  یا بیش فعال با کمبود توجه از این جمله اند. 
پس در اینجا به اهمیت تقویت تمرکز در کودکان و نوجوانان پی می بریم.
  • دلیل ایجاد مجموعه کاربردی "رازهای طلایی افزایش تمرکز کودکان " :

دوست گرانقدر، حقیقتا اهمیت بالایی را که در این موضوع حس  و تجربه می کردم از یکسو و فقدان منبعی مناسب جهت استفاده والدین برای تقویت تمرکز در کودکان نازنین از سویی دیگر، مرا بر آن داشت تا بر اساس تحقیقات، مطالعات و پژوهش های خود و مهمتر از همه تجربیات عملی که در سالیان متمادی کار با کودکان نازنین داشتم، دست به خلق این مجموعه بزنم.

  • مزیت "رازهای طلایی افزایش تمرکز کودکان " :  

یکی از مزایای بسیار مهم این مجموعه این است که تمرینها و راهکارهایی ارائه شده آن  جدای از اینکه کاملا مبنای علمی داشته و مورد تایید اندیشمندان و محققان  حوزه یادگیری و روانشناسی کودک می باشد ، کاملا در مراکز تخصصی مشکلات ویژه یادگیری کودکان، اعم از دولتی و خصوصی تست شده و نتایج خارق العاده آن مشخص گردیده است. ضمنا این روشها  در زمره روشهای روز و متدهای نوین این حوزه بوده و کارآمدی آنها تثبیت شده.
مزیت دیگر این مجموعه ارائه راهکارها و تمرینهایی است که بسیار ساده و قابل اجرا بوده و انجام آنها در حالتها و ساعات مختلف شبانه روز و در فضای خانه و یا بازی کودک کاملا میسر می باشد. ضمنا در برخی تمرینها که نیاز به ابزار و وسایل خاصی برای انجام دارد، ابزار ها و وسایل بازی مورد نظر بسیار ساده، ارزان و در دسترس بوده که هزینه قابل عرضی ایجاد نمی نماید.
نکته جالب و خبر خوب این است که بسیاری از تمرینهای ارائه شده در این مجموعه می توانند علاوه بر کودکان برای نوجوانان و حتی خود شما والدین عزیز کاملا مناسب بوده و با انجام آنها ضمن لذت بردن و تمدد اعصاب، تمرکز حواس خود را به طرز شگرفی تقویت نمایید.        
همراه گرامی، در این مجموعه سعی شده است تمریناتی عملی به شما والدین عزیز ارائه شود که اغلب برای فرزندتان حالت بازی و سرگرمی داشته تا هم کودک دلبند شما و همچنین خود شما ضمن لذت بردن از آنها بتوانید با فراگیری و بکارگیری آنها در مدت زمان کمی با یاری خداوند رحمان تغییرات قابل توجهی در تمرکز فرزند دلبندتان مشاهده کنید. 

 

در ادامه به بررسی محصول پیشنهادی و ارزشمند رازهای طلایی افزایش تمرکز کودکان می پردازیم :

 

نکاتی در مورد دلیل ارزشمند بودن این محصول :
آیا محصولاتی مشابه این محصول در جاهای دیگر موجود است؟
اگر فضای اینترنت و حتی کتب فیزیکی را بررسی کنید به خوبی متوجه خواهید شد چنین راهکارها و تمریناتی را بصورت یکجا و کارشناسی شده نمی توان بدست آورد. در سایتهای مختلف در مقالات افزایش تمرکز گاهی تحت عنوان مصاحبه با اساتید محترم روانشناسی و یادگیری مواردی مختصردر قالب "توصیه" مطرح شده است ، همچنین در کتابهایی نیز که در این خصوص موجود است به تحلیل و شناخت موضوع تمرکز و ارائه تئوری و نظریه پرداخته شده که غالبا تخصصی بوده و قطعا والدین با سطح تحصیلات معمول و یا تحصیلات غیرمرتبط نمی توانند استفاده کاربردی مناسب و نتیجه بخشی از آنها داشته باشند.
ارزش واقعی این محصول چقدر است؟
اگر بخواهیم صرفا ارزش مادی این محصول را مورد بررسی قرار دهیم می توانیم از دو جهت به آن بنگریم. ابتدا در حالتی که ما پیشگیرانه عمل کنیم و  دوم بعد از اینکه فرزندمان با مشکلات عدیده ای اعم از رفتاری و درسی مواجه شد. در حالت اول همانگونه که عنوان کردیم چون منابعی بصورت یکپارچه و کارشناسی شده در دسترس نیست قطعا باید پس از پرداخت هزینه های مشاوره ای و اخذ مشاوره از متخصصین عزیز، هزینه های زیادی را نیز برای تهیه  وسایل کمک آموزشی و بازی تقبل کنیم و چون نظارتی بر روی انجام تمرینات صورت نمی گیرد قطعا اثر بخشی بسیار ضعیف بوده و در نهایت موجب بی اعتمادی شما والدین عزیز به چنین موضوعاتی شده و قطعا خستگی فرزند عزیز و نورچشمیتان را نیز به دنبال خواهد داشت. پس در اینجا هم هزینه های مشاوره ای زیادی پرداخت شده و هم اینکه باید هزینه های زیادی نیز در خصوص تامین وسایل مختلف انجام پذیرد و نهایتا صرف نظر از اعداد و ارقامی که در این حالت هزینه شده،  قطعا نتیجه ی مطلوبی نیز حاصل نمی شود. و اما حالت دوم واقعا نگران کننده به نظر می رسد، زیرا ممکن است کودک و فرزند دلبند شما دوست عزیز خدای ناخواسته بعلت عدم  آگاهی کافی والدین از اهمیت تقویت تمرکز، دچار مشکلات یادگیری واحتمالا رفتاری شده باشد. اینگونه است که موجبات نگرانی هم برای شما والدین مسئول و هم برای نور چشمیتان فراهم می شود و طبعا بخاطر گذار از این وضعیت، باید هزینه های سنگین کلینیکی را نیز طی جلسات مراجعه متعدد به متخصصین بپردازید.( جهت اطلاع شما دوست عزیز ( طبق تعرفه بهزیستی ) هزینه مشاوره و درمان برای رفع اختلالات یادگیری در هر جلسه ی 45 دقیقه ای در منصفانه ترین وضعیت حداقل چهل و پنج هزار تومان خواهد بود که البته اگر درمانگر دارای مدرک دکترا باشد مبلغی معادل 70هزارتومان از شما مطالبه خواهد کرد. ضمنا توجه داشته باشید که اختلالات یادگیری با یک یا دو جلسه درمان نخواهد شد.
اما نکته اینجاست که ضمن ناخوشایند بودن این حالت از هر لحاظ هم برای والدین و هم نورچشمی، پس از متحمل شدن این وضعیت و صرف هزینه های فراوان، تازه در حالت خوشبینانه،  نورچشمی به حالت طبیعی و اولیه خود بر می گردد و آنگاه باز نیاز است که بخاطر حفظ  وضعیت مطلوب و ارتقا سطح عملکرد کودک به دنبال راهکارهایی برای تقویت سطح و قدرت تمرکز وی باشیم.
نتیجه گیری :
تمرکز حواس با قدرت یادگیری ارتباط مستقیم دارد به این معنی که هرچقدر تمرکز حواس بیشتر باشد ادراک، دقیقتر و عمیق تر بوده و یادگیری بهتر و سریعتر صورت می گیرد. اگر کودک یا دانش آموز هنگام مطالعه از روش های تمرکز حواس استفاده کند به یادگیری اش بیشتر کمک خواهد شد. تمرکز بالا همانقدر که قدرت یادگیری را افزایش می دهد اعتماد به نفس را نیز تقویت می کند، میزان استرس را کاهش می دهد و برای انجام تکالیف به انرژی کمتری نیاز دارد. به همین دلیل تلاش می کنم با ارائه راهکارها و تمریناتی مدون و علمی به شما والدین و مربیان عزیز  زمینه های افزایش تمرکز حواس فرزند دلبندتان فراهم شود. منشا بسیاری از اختلالات یادگیری در کودکان و نوجوانان عدم تمرکز حواس است، اختلالاتی چون خواندن، دیکته و ریاضی و ... . یکی از مهمترین علل اختلالات رفتاری نیز عدم تمرکز حواس می باشد. کودکان ADHD  یا بیش فعال با کمبود توجه از این جمله اند. پس در اینجا به اهمیت تقویت تمرکز در کودکان و نوجوانان پی می بریم.
عدم تقویت تمرکز حواس کودکان، بدون شک هم ما و هم فرزند دلبندمان را مشمول هزینه هایی خواهد نمود.
دوست و همراه عزیز،  به راحتی می توانید هزینه هایی که ممکن است هر کدام از والدین عزیز متحمل شوند را بررسی کنید.

 

با یک حساب سرانگشتی  از دو نظر متوجه ارزشمند بودن این محصول شوید:

 

1-  از لحاظ کیفی: همانگونه که اشاره کردیم در این مجموعه راهکارها و تمریناتی ساده و قایل اجرا بصورت کارشناسانه و بر مبنای اصول علمی  طراحی و ارائه شده که باعث گردیده چنین مجموعه ای در نوع خود منحصر به فرد باشد. همراه عزیز، پشتوانه طراحی چنین محصول و مجموعه ای، عشق و علاقه ای وصف ناپذیر به کودکان و فرزندان ایران زمین و آینده آنان بوده و متعاقب آن نیز بالغ بر 24 سال فعالیت تخصصی در زمینه مسائل یادگیری و رفتاری کودکان می باشد. لازم است یادآور شوم که تمرینها و راهکارهای ارائه شده هیچگاه و به هیچ وجه جنبه تئوری صرف نداشته و تمامی آنها بر اساس مطالعات و پژوهشهای تخصصی و علمی است که نتیجه عملیاتی آنها تست شده و مورد تایید می باشد.
2- به لحاظ ارزش مالی: دوست و همراه عزیزم، این مجموعه همانطور که اشاره شد ثمره سالها فعالیت ، مطالعه،  تحقیق و پژوهش و همچنین کار عملی در مراکز تخصصی یادگیری دولتی و خصوصی است. همانگونه که اشاره شد بر اساس تعرفه مصوب، حداقل و کف هزینه مشاوره در مراکز درمانی و مشاوره ای برای کمتر از یکساعت مبلغ چهل وپنج هزار تومان می باشد( با توجه به مدارج علمی مشاور و سطح کیفی ارائه شده می تواند تا 70 هزار تومان باشد ) پس قیمت ارائه شده کمتر از یک جلسه مشاوره می باشد.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست من قطعا در فضای مجازی و اینترنت جستجوهای زیادی در خصوص راههای افزایش تمرکز فرزند دلبندت داشتی که نهایتا به وبسایت هوش سپید دات کام هم مراجعه کردی. خدا رو شاکرم که نهایتا با این وبسایت آشنا شدی و من از این طریق می تونم به شما همراه نازنین  کمک کنم و مجموعه ای رو در اختیارت قرار بدم که واقعا برای فرزند نازنینت کاربرد داره و تمرکز اون رو بطور چشمگیری بالا می بره. اما بخاطر اینکه بتونم کمکت کنم تا با اطمینان و آرامش تصمیمت رو در مورد خرید این مجموعه بگیری توجهت رو به موضوع ضمانت اثربخشی این محصول در ذیل جلب می کنم :

ضمانت اثربخشی محصول رازهای طلایی افزایش تمرکز کودکان ...  :
دوست و همراه نازنینم، صمیمانه بهت قول می دم در صورتیکه تمرینها و آموزه ها رو بدرستی و طبق راهنمایی های ارائه شده انجام بدی و همچنین در انجام اونها با فرزند دلبندت ممارست و برنامه ریزی داشته باشی بدون شک می تونی سطح تمرکز اون رو بطرز شگفت انگیزی در مدت زمان کوتاهی ارتقاء بدی. البته این نکته رو نباید نادیده بگیری که پس از حصول نتیجه نباید بازیها و تمرینها رو به فراموشی بسپاری. چون اگر سعی کنی یکسری از حرکات و تمرینها رو با شیرینی و ملاحت ملکه ذهن کودکت کنی که سعی کنه اونها رو به ذهن بسپاره و عموما تمرینشون کنه، بی شک کودک نازنینت رو به سمت نبوغ هدایت کردی.

 

همراه عزیزم می خوام ازت خواهش کنم در پایان همین صفحه نظر گرانبهای خودت رو بنویسی تا هم به من و مجموعه هوش سپید دات کام کمک کرده باشی و هم اینکه نظرت رو با سایر کاربران عزیز در میان گذاشته باشی و اونها رو در تصمیم گیری تنها نگذاری.

همراه بزرگوارم، از وقتی که  برای مطالعه این متن گذاشتی واقعا ممنونم

توصیه : 
1-  لطفا سطح کیفی محصول ارائه شده را با مبلغی  که برای آن تعیین شده قیاس نفرمایید. دلیل قیمت گذاری منصفانه صرفا عشق و احترام به شما همراه عزیز و همچنین عشق به آینده کودکان نازنین سرزمینم می باشد. 
2- کلیه ی محصولات وبسایت هوش سپید دات کام، دارای گارانتی باز پرداخت کامل وجه  بوده و در صورت عدم رضایت شما همراه عزیز از کارایی محصول خریداری شده، وجه دریافتی بصورت تمام و کمال قابل بازگشت می باشد. هوش سپید دات کام این اطمینان را به شما می دهد که در صورت رعایت تمامی راهکارها و تمرینهای ارائه شده در هر کدام از محصولات و انجام آنها طبق برنامه مستمر و صحیح ارائه شده برای هر محصول، در زمان وعده داده شده در آن قطعا به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

 

  heartheartمجموعه هوش سپید دات کام، به همراهان و کاربران عزیز خود اعتمادی قلبی و کامل داردheartheart

 

          موفقیت فرزندان ایران زمین آرزوی همیشگی تیم هوش سپید

دوست دار شما- زهرا مرادپورروانشناس بالینی و کارشناس مشکلات ویژه یادگیری

خرید محصول فایل تصویری رازهای طلایی افزایش تمرکز کودکان

شامل یک فایل صوتی و تصویری ارائه تمرینها توسط خانم مرادپور 

زمان فایل: 1 ساعت و 18 دقیقه 

حجم تقریبی59 مگابایت

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


نظرات كاربران

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
پروین کرامتی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خدمت استاد عزیزم خانم مرادپور. من امروز این محصول ارزشمند را خریدم و به مطالعه مقدمات آن و دستورالعمل ها پرداختم.و اینقدر برام جذاب بود که از همین امروز شروع به انجام تمرینها با فرزندم کردم.عالی و بی نظیره. باعث می شه که زمانی را که صرف گذراندن با فرزندم می کنم بسیار ارزشمند و پر از فایده باشه و از این بابت بسیار خوشحالم.خیلی هیجان داشتم که از شما تشکر کنم.خداوند شما را حفظ کند استاد و معلم عزیز.

من این محصول را در تاریخ 1396/08/01 خریده ام

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سرکار خانم  کرامتی عزیز

برای شما و فرزند دلبندتان آرزوی سعادت داریم.امید که با رعایت تمامی تمرینها بتوانید بهترین نتیجه ممکن را حاصل نمایید.موفق باشید

 

پاسخ

پارسا پارسایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
من امروز این محصول رو خریداری کردم و با توضیحاتی که استاد مرادپور دادن واقعا محصولی عالی و بینظیر به نظر می رسه.حتما نظرمو با دوستان پس از استفاده در میان می گذارم.

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

جناب پارسایی عزیز

سپاس ار حسن نظر شما. لطفا به مطالبی که در اختیارتون قرار گرفته پیش از شروع تمرینات خوب توجه کنید و با دقت اونها رو مطالعه بفرمایید.چون در صورتیکه دقیق و درست و با شناخت صحیح با آموزشها پیش برید بدون شک به نتیجه مطلوب خواهید رسید. ضمنا می تونید سوالات خودتون رو یا از همین طریق و یا از طریق تیکت در پنل کاربری با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده بشه.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

mahrokhsar abdolahi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام بر استاد عزیز سرکار خانم مرادپور
استاد واقعا این محصول رازهای طلایی افزایش تمرکز کودکانتون خیلی عااااالیه. واقعا عالیه.خدا به من یک پسر و یک دختر داده که دو سال اختلاف سنی دارن. الان 9ساله و 7 ساله هستند و در همین چند روزی که تمرینهای تمرکز را باهاشون انجام میدم کاملا تغییر در آنها برام مشخصه.خدا خیرتون بده من وااااقعا ممنونم

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام بر شما خانم عبدالهی عزیز

ابتدا ممنونیم که از این وبسایت دیدن کردید و مطالبش رو مطالعه فرمودید. انشاءالله خداوند این هدیه های زیبا و ارزشمند رو براتون نگه داره. دوست عزیز بسیار خوشحالیم که این محصول تونسته نظر شما رو جلب کنه و براتون کارایی داشته باشه. امیدواریم که تمرینها و نکات کاربردی ارائه شده رو با جدیت ادامه بدید. به امید روزی که فرزندان دلبند شما در جمع نوابغ کشور عزیزمون باشند.

خداوند یار و نگهدار شما

پاسخ

عضویت در خبرنامه سایت

yesاگر میخواهید آخرین پیشنهادات، فایلهای هدیه رایگان و طرحهای تخفیف محصولات را در ایمیل خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.yes

           ایمیل شما نزد ما محفوظ است

logo-samandehi